همایشی با نام Coder Conf

از اواخر سال ۹۳ با چند تا از دوستانی که برنامه‌نویس PHP بودن، تصمیم گرفتیم همایش PHP رو برگزار کنیم و نهایتا آخرین پنجشنبه مرداد ۹۴، همایش PHP به کمک و حمایت دوستان برگزار شد.

شاید خیلی‌ها اون همایش رو خوب و با کیفیت می‌دونستن ولی با توجه به امکانات، محدودیت‌ها و تجربه اولمون اونجوری که خودمون انتظار داشتیم نبود و یه سری ضعف‌ها هم داشتیم. البته از اینکه اون همایش بدون مشکل برگزار شد و عموما راضی بودن خوشحال هستیم.

امید متقی، آرمین برومند، محمد عبدلی، حمید پاک‌نهاد و خودم یه جورایی نقش برگزار‌کننده رو داشتیم که خیلی‌ها از جمله علی ستاری، پژمان مقدم و خیلی‌های دیگه کمکمون کردند تا همایش PHP برگزار بشه.

Team

 

جدا از کتاب‌چه همایش و فیلم‌های همایش، یک خاطره خوب توی ذهنمون باقی موند که برای خودم خیلی با ارزش هست.

 

phpconf

 

چند ماه پیش تصمیم گرفتیم به صورت گسترده‌تر همایشی با نام Coder Conf برگزار کنیم و جای خوشحالیه که طبق برنامه جلو اومدیم و در حال حاضر، در مرحله جذب مقاله هستیم.

قراره Coder Conf در هر باری که برگزار میشه، پنل‌های مختلف داشته باشه. پنل‌هایی مثل بیگ‌دیتا، موبایل، طراحی نرم‌افزار و …

توضیحات این همایش رو می‌تونید از سایت coderconf.org مشاهده کنید.

امیدوارم با این تغییری که در همایش ایجاد کردیم بتونیم گردهمایی بزرگی برای برنامه‌نویس‌های ایران ایجاد کنیم.

پ‌ن: فقط پیشاپیش در این همایش که قرار دوباره در آینده خاطره بشه، جای یکی از دوستان خالی خواهد بود که هم جای ناراحتی داره و هم جای خوشحالی 🙂